TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Anja is een van de deelnemers van het gloednieuwe seizoen van B&B Vol Liefde. Met haar 70 jaar is ze de oudste van alle kandidaten. Ze hoopt de ware te vinden via het populaire realityprogramma.
In gesprek met RTL Boulevard doet Anja een boekje open over haar deelname.
Anja runt een chambres d’hotes in Frankrijk en heeft het daar vrij druk mee. Sinds een tijdje bezit ze een charmant huis met twee gastenkamers, waar ze samen met haar kat Piet een fijn leven leidt. Toch mist ze wel iemand om haar leven mee te delen. Anja vertelt aan RTL Boulevard dat ze niet zenuwachtig is voor haar deelname aan B&B Vol Liefde. “Want vergeet niet, de opnames zijn al voorbij en ik ben gewoon aan het werk. Aan de andere kant, het zit er nu echt aan te komen en ik ben wel nieuwsgierig om het zelf terug te zien”, aldus Anja.
Ze heeft de chambres d’hotes altijd in haar eentje gerund, maar doet het vanwege haar leeftijd nu wel wat rustiger aan. “Ik ben de 70 gepasseerd. En dan denk ik: het is toch wel leuk om een man er naast te hebben, met wie je dingen kan delen en ondernemen.”
Voor Anja is B&B Vol Liefde een compleet nieuw avontuur, want ze is nooit zo met liefde bezig geweest. “Ik heb nog nooit gedatet. Ik ben door het programma wel getriggerd, een leuk format. Dus toen dacht ik: als ik dan een keer ga daten, laat ik het dan ook gelijk goed doen!”
Hieronder is het interview van Anja met RTL Boulevard te bekijken.
Het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde is vanaf 15 juli te zien bij RTL 4 en Videoland.
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP