TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Juicekanaal Reality FB meldt dat de riante villa waarin Hans en zijn ex-vrouw Libera hun B&B runnen te koop staat.
Op de Italiaanse Funda-variant Idealista zijn volop foto's en omschrijvingen te vinden van hun etablissement dat de naam San Jacopo draagt. De villa beslaat 600 vierkante meter, telt twaalf kamers waarvan zeven voor de B&B bestemd zijn. Er is een zwembad en rond de woning is nog eens één hectare grond waar ook olijfboomgaarden op te vinden zijn.
Wie zichzelf in het pittoreske Pistoia ziet wonen moet wel fiks in de buidel tasten: het pand is op de markt gebracht voor een slordige 1,5 miljoen euro. De stookkosten worden ook nog een verrassing: het stekje heeft energielabel F.
Een reden voor de verkoop wordt niet gegeven. RealityFB meldt dat Hans' eerdere B&B-huisgasten Desiree en Hayriye al tot de conclusie waren gekomen dat de financiële situatie in huize Hans niet rooskleurig was. Libera is eigenaar van de locatie. Naast zijn werk bij de B&B is Hans ook fulltime actief als handelaar in tuinplanten.
B&B vol liefde is iedere werkdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026