TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Of hij hiermee het probleem oplost, is de vraag. Er wacht hem nog een lastig moment.
Bram is eerder al tot de conclusie gekomen dat het tussen hem en Madelon niets gaat worden. Hij wil haar dat in deze aflevering wel vertellen, maar durft het niet goed aan. Het laatste wat hij wil, is haar kwetsen. "Ik vind het echt vreselijk om haar naar huis te sturen. Ik vind het echt heel lastig om te doen", vertelt de 30-jarige B&B-houder uit Zweden openhartig voor de camera's.
Om daarom dit beslissende moment nog even uit te stellen, vraagt hij zowel Madelon als Yamie-Lee in deze aflevering om zichzelf even te gaan vermaken. "Soms voer ik drie dagen geen gesprek met mensen. Nu zit ik in een heel situatie dat ik de hele dag praat", probeert hij het nog enigszins goed te praten. "Ik merk aan mezelf dat mijn hoofd een beetje te vol is."
Of hij in deze tijd nog tot andere gedachten komt, is de vraag. Het lijkt er toch op dat we binnenkort afscheid moeten nemen van Madelon. En het is de vraag hoe dat bij haar gaat aankomen.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen