TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
We kunnen ons weer opmaken voor veel ongemakkelijke momenten, want binnenkort gaat het nieuwe seizoen van Eating With My Ex: Going Dutch van start. En daar zien we onder andere hoe Benjamin en Joshua uit Winter Vol Liefde elkaar na lange tijd weer zien.
Ook een paar andere kandidaten zijn bekendgemaakt.
Ook in het nieuwe seizoen van Eating With My Ex: Going Dutch gaan verschillende bekenden weer met elkaar dineren en mogen ze elkaar bij elke gang ongemakkelijke vragen stellen. Vaak loopt dit uit op een dikke bonje, vloeien de tranen rijkelijk of vliegen de etensresten door de lucht. Of dat dit seizoen weer van toepassing is gaan we zien.
Zo staan Benjamin en Joshua uit Winter Vol Liefde weer oog in oog met elkaar en gaan we zien of ze hun ruzie kunnen uitpraten. Daarnaast nemen Michella Kox en Louisa uit Echte Meisjes In De Jungle ook plaats tegenover elkaar en zou er in dit geval zomaar eten door de lucht kunnen vliegen. Ook Dylan en Michelle uit Ex On The Beach gaan proberen vrede te sluiten.
Later worden de andere deelnemers bekend gemaakt.
Eating With My Ex: Going Dutch is vanaf vrijdag 16 augustus wekelijks te zien op HBO Max.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan