TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Realityprogramma Big Brother stopt twee weken eerder dan vooraf was gecommuniceerd. Dat blijkt uit het programmaschema van RTL voor april.
Eind vorig jaar gingen de bewoners van het huidige Big Brother-seizoen het huis in. Samen gingen zij het sociale experiment aan om daar, zoals verwacht, 100 dagen te verblijven. Nu blijken deze 100 dagen te worden ingekort naar 84 dagen. De finale van het realityprogramma zal daardoor niet op 9 april, maar al op 26 maart 2022 te zien zijn bij RTL 5 en Videoland. Dat blijkt uit het programmaschema.
Volgens RTL is het altijd al het plan geweest om na 84 dagen met deze editie van Big Brother te stoppen: "Big Brother is dit seizoen natuurlijk onvoorspelbaarder dan ooit en zo ook de lengte van het experiment", aldus een woordvoerder van de zender tegenover Showbizznetwork.nl.
Lees ook: Nieuwe Big Brother gekenmerkt door schaarste en onvoorspelbaarheid
De resterende bewoners zitten dus nog maar een paar weken in het Big Brother-huis. Daarna wordt duidelijk wie de winnaar zal zijn en daarmee de opvolger wordt van Jill, die vorig jaar won. Kijkers balen dat het programma eerder stopt dan verwacht.
Ik had letterlijk nog één zekerheid in m’n leven: de datum waarop BB stopt. Maar nee, pak het me maar af. 🥲 #bigbrothernlbe — Christina S. (@MyCinWonderland) February 22, 2022
Wacht wat BB stopt 2 weken eerder?! #bigbrothernlbe — jas (@jasmijnnvb) February 22, 2022
Big brother stopt 2 weken eerder 😪#bigbrothernlbe pic.twitter.com/0Iws41JCjh — Lana (@Lana002010) February 22, 2022
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’