TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat vertelt ze aan Shownieuws.
Zo gaan we in het nieuwe seizoen zien hoe Greetje 'een best wel diep gesprek had met haar vader'. "Best wel heftig. Ik was vooral die dag heel leeg, heel moe. Ik had echt 3, 4 dagen onophoudelijk gehuild daarvoor. Het item zou ik ook in die dagen filmen, maar ik heb gezegd: Dat kan ik gewoon niet, ik kan niet. Ik kan niet eens douchen, ik kan niet eens eten. Dus dat moest even verzet."
Momenteel wonen Greetje en Bert nog steeds onder hetzelfde dak. Hij heeft wel eerder op de bank geslapen en in hotels, maar dat was geen doen, vertelt ze. Ze slapen daarom op dit moment in hetzelfde bed. Of het nooit meer goed zal komen, durft Greetje niet te zeggen. Wel merkt ze dat het nu beter gaat nu de druk van 'een relatie hebben' er vanaf is.
Ze hoopt in 2026 meer op televisie te komen. Sowieso gaat ze meedoen aan twee tv-programma's en ze hoopt Special Forces of Expeditie Robinson daar nog aan toe te mogen voegen.
Het nieuwe seizoen van Urk! is vanaf vrijdag 27 februari wekelijks om 20:30 uur op SBS6 te zien.
Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media
09:59SBS6 zendt concertregistratie van The Streamers in de Ziggo Dome uit
07:52De TV van gisteren: Dramatische start voor nieuwe vooravond van NET5