TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dit bevestigt RTL vandaag aan website Showbizznetwork.
Lees ook: Dit zijn de kandidaten van Married at First Sight: Match or Mistake
Toch wordt Carlo Boszhard niet vervangen. In het speciale seizoen van Married at First Sight: Match or Mistake, dat op 22 augustus van start gaat, zal namelijk helemaal geen presentator zijn. De veertien diverse kandidaten worden enkel bijgestaan door de vier experts van dit seizoen, zo erkent RTL vandaag. Dat betekent dus ook dat zij vaker te zien zijn dan voorheen.
Binnen het team van experts gaat ook het een en ander veranderen. Eveline Stallaart, Liselotte Visser en Radboud Visser, die begin dit jaar nog aan de basis stonden van koppels als Astleigh en Rowan en Sonny en Dylan, maken namelijk plaats voor drie nieuwe matchmakers. Lotte Ditzel, psycholoog Steven Vreden en mental coach Marianne van der Gaag zullen samen met Patrick van Veen de koppels bijstaan.
Married at First Sight is vanaf 26 augustus Married at First Sight - Match or Mistake is vanaf 22 augustus 2022 iedere maandag t/m woensdag te zien bij Videoland. De eerste drie afleveringen komen ook op tv.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door