TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat vertelde Oos Kesbeke samen met zijn zoons Silvian en Camiel voor de camera van RTL Boulevard.
“Dat het programma zo’n succes zou worden had natuurlijk niemand kunnen denken,” zegt Oos. Voor de nieuwe reeks heeft de Augurkenkoning ook al plannen. “We gaan een lang weekend met de hele ploeg naar Lissabon, maar er zitten jongens bij die hebben nog nooit gevlogen.” Zoon Camiel laat weten dat zijn vader niet heel dol is op vliegen, dus “dat wordt ook nog leuk.”
Voor wie zich afvroeg of er nog wel wat te melden valt in een nieuw seizoen, reken maar van yes. “Er gebeurt hier altijd zoveel. We kunnen wel een realityshow maken die 365 dagen per jaar is, maar dat is even te veel,” aldus Oos.
Dat het eerste seizoen bij het grote publiek in de smaak viel blijkt wel uit het feit dat het programma zich wist te kwalificeren tijdens de eerste kwalificatieronde voor de Gouden Televizier-Ring 2024.
Voor wie nog niet bekend is met het realityprogramma (lees hier trouwens waarom je het écht moet zien) De Augurkenkoning gaat over de familie Kesbeke. Een Amsterdams familiebedrijf dat gespecialiseerd is in tafelzuur. In De Augurkenkoning wordt Oos gevolgd terwijl hij zijn twee zonen Camiel en Silvian klaarstoomt om het tafelzuurimperium over te nemen.
Een exacte datum is er helaas nog niet, maar het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning wordt in het voorjaar verwacht op RTL5 en is terug te zien op Videoland.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers