TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Verrassing! Maak hier snel kennis met de drie nieuwkomers.
Lees ook: Dit zijn de 16 vrouwen die Thomas van der Vlugt willen in De Bachelor
Hoewel ze voor haar werk in vastgoed altijd netjes over straat moet, kent de Amsterdamse Anna-Noëlle geen schaamte: het is voor haar geen probleem om in haar pyjamabroek naar de supermarkt te gaan. Ze is erg zorgvuldig in het aangaan van nieuwe vriendschappen en relaties, dus de vraag is niet óf zij Thomas' hart weet te veroveren, maar óf Thomas haar hart kan veroveren.
De Haagse Ascha is bijna klaar met haar opleiding tot verpleegkundige, maar stilzitten komt zeker niet in haar woordenboek voor. Qua avontuurlijkheid zouden zij en Thomas namelijk goed kunnen klikken, want naast werk is Ascha graag op reis, aan het korfballen of is ze net als Thomas ook graag in én boven het water te vinden om te (kite)surfen.
Isabella sluit dit rijtje af. Ze is zelfstandig ondernemer en vanuit haar kantoor in Amsterdam runt ze een webshop in handgemaakte hoeden. Isabella weet goed wat ze wil en zoekt haar prins op het witte paard. Avontuur ligt haar wat minder, maar wie weet is het met Thomas een kwestie van opposites attract.
De Bachelor is elke woensdag te zien op Videoland. Komende woensdag zie je aan wie Thomas zijn First Impression-roos geeft: aan een van deze nieuwkomers of toch een van de 16 andere dames?
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight