TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
“Iedereen die ons kent, zegt dat we op televisie precies hetzelfde zijn als in het echt. Dat is het mooiste compliment dat er is.” Was getekend, René Bogaart, die samen met zijn familie wordt gevolgd in De Bogaartjes.
De horecatycoon mag excentriek overkomen, maar het is allemaal echt, bezweert hij. “We spelen geen rol, doen ons niet anders voor. De realityserie geeft daardoor een heel eerlijk beeld. Er hoefde nooit een scène opnieuw te worden gefilmd, en van het vetorecht hebben we ook geen gebruikgemaakt.”
Volgens de in Spanje geboren, in Amsterdam opgegroeide en in Voorburg residerende René is De Bogaartjes ook geen reclame voor hun horecazaken. “Daar zou de kijker heel snel doorheen prikken. Onze restaurants zie je op drukke én rustige dagen.”
De Bogaartjes is iedere woensdag om 20:30 uur te zien op SBS 6.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune