TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Ditmaal is het iemand die de ton twee cyclussen geleden nog bijna kon ruiken.
Aan het begin van iedere maand is het in De Bondgenoten altijd zover: de gevreesde knock-outs. In deze laatste ronde voor de finale strijden de diverse teams nog eenmaal rechtstreeks tegen elkaar. Het winnende team mag vervolgens twee finalisten naar voren schuiven, terwijl het verliezende team onderling moet beslissen wie naar huis gaat.
Deze keer moesten de Vossen, bestaande uit Robert, Diederik, Jason en nieuwkomer Celine, er toch echt aan geloven. Zij slaagden er niet in om de eerste ronde te winnen en zo de Haaien te verslaan. Alleen wie kreeg nu eigenlijk de bons?
Die keuze bleek ditmaal vrij makkelijk te maken. Diederik, Jason en Celine hadden immers al eerder een pact gesloten en besloten om Robert naar huis te sturen als het zover kwam. Robert, die onlangs opa is geworden, had daar vrede mee. Hij gaf donderdag immers zelf al aan dat hij klaar was om naar huis te gaan. Zijn knie speelde op en hij wilde meer tijd besteden aan zijn pasgeboren kleindochter.
Toch maakte dat zijn afscheid niet minder emotioneel.
De Bondgenoten is iedere werkdag om 19:30 uur te zien op SBS6.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger