TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Ditmaal is het iemand die de ton twee cyclussen geleden nog bijna kon ruiken.
Aan het begin van iedere maand is het in De Bondgenoten altijd zover: de gevreesde knock-outs. In deze laatste ronde voor de finale strijden de diverse teams nog eenmaal rechtstreeks tegen elkaar. Het winnende team mag vervolgens twee finalisten naar voren schuiven, terwijl het verliezende team onderling moet beslissen wie naar huis gaat.
Deze keer moesten de Vossen, bestaande uit Robert, Diederik, Jason en nieuwkomer Celine, er toch echt aan geloven. Zij slaagden er niet in om de eerste ronde te winnen en zo de Haaien te verslaan. Alleen wie kreeg nu eigenlijk de bons?
Die keuze bleek ditmaal vrij makkelijk te maken. Diederik, Jason en Celine hadden immers al eerder een pact gesloten en besloten om Robert naar huis te sturen als het zover kwam. Robert, die onlangs opa is geworden, had daar vrede mee. Hij gaf donderdag immers zelf al aan dat hij klaar was om naar huis te gaan. Zijn knie speelde op en hij wilde meer tijd besteden aan zijn pasgeboren kleindochter.
Toch maakte dat zijn afscheid niet minder emotioneel.
De Bondgenoten is iedere werkdag om 19:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Daniël Verlaan deelt 6 slimme tips om cybercriminelen te slim af te zijn
08:22De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van engelengeduld van agenten in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Grote gezinnen, grote vakanties, Independence Day: Resurgence
21:24Amber Kortzorg baalt van stoppen Kassa: 'Verbijsterd'
16:00Benieuwd naar de reallifesoap van De Boogaartjes? Wij weten de releasedatum