TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat kwam toch wel als een verrassing.
Lees ook: Alles over De Bondgenoten
Als je de kijkers van De Bondgenoten vooraf had gevraagd wie er de grootste kans had om naar huis te worden gestuurd, zouden waarschijnlijk weinig mensen op Kaylee hebben gestemd. Dit komt vooral door haar afspraak met Jelle om bij een eventueel verlies samen voor Jorrit te kiezen. Waarom Jelle uiteindelijk last minute is geswitcht is niet bekend, maar toch is het resultaat voor Kaylee niet minder hard: zij moest in de aflevering van woensdag haar spullen pakken en de loods verlaten.
Dit ging wel gepaard met de nodige emotie. "Ik vind het wel spannend nu om weer naar buiten te gaan", liet ze haar medebewoners weten. "Ik ben heel dankbaar voor de mensen die ik heb mogen leren kennen in dit huis. En dat ik weet wat voor mooie personen jullie allemaal zijn. Thuis zag je niet wat je hebt en nu ben ik echt gaan inzien hoeveel alles waard is. Dank jullie wel iedereen, ik vond het amazing. Ik ga lekker naar mijn familie."
In de aankomende aflevering van De Bondgenoten zal er wederom een exit te zien zijn, maar die zal een stuk vrolijker zijn. De leden van team Haaien maken immers nog kans op de eerste 100.000 euro. Wie er straks al juichend de deur uit zal lopen, is echter nog de vraag.
De Bondgenoten is elke werkdag vanaf 19:45 uur te zien op SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen