TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat heeft alles te maken met Lang Leve de Liefde.
Wie De Bondgenoten momenteel op de voet volgt, weet dat de spanning weer bijna om te snijden is. Komende week is het namelijk weer tijd voor de Knock-Outs, en zullen we erachter komen welk team er deze cyclus mag zegevieren: de Gieren, Haaien, Slangen of toch de Vossen.
Het moet gek lopen willen de Slangen er nog met de overwinning vandoor gaan. Nieuwkomers Bradley, Fatima, Rob en Bruce zijn er deze hele cyclus niet in geslaagd om de andere teams te verslaan - in welke opdracht dan ook. Maar wie weet, onmogelijk is het ook niet.
Voor de fans van dit programma hebben we wel goed nieuws: de afleveringen zijn vanaf deze maandag 1 juli langer. De Bondgenoten start - met name door de zomerstop van Lang Leve de Liefde - om 19:30 uur in plaats van de gebruikelijke 19:45 uur en blijft duren tot 20:30 uur. Dat wordt dus nog langer nagelbijten.
Mis je het hierdoor? Terugkijken kan via NLZiet of gratis via KIJK.nl
Partnerbijdrage
Video: wordt Hélène Hendriks iedere ochtend huilend wakker hierdoor?
10:00Bert van der Veer blikt terug: 'Joop van den Ende en John de Mol domineerden het Gouden Televizier-Ring Gala'
09:17'Gerard Cox bezocht Joke Bruijs nog altijd en dan zongen ze samen'
08:46Terugkijken: Paul de Leeuw geeft een heel bijzonder optreden cadeau aan Bente
08:15De TV van gisteren: vallende cameraman in Miljoenenjacht en eerbetoon aan Gerard Cox