TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat heeft alles te maken met Lang Leve de Liefde.
Wie De Bondgenoten momenteel op de voet volgt, weet dat de spanning weer bijna om te snijden is. Komende week is het namelijk weer tijd voor de Knock-Outs, en zullen we erachter komen welk team er deze cyclus mag zegevieren: de Gieren, Haaien, Slangen of toch de Vossen.
Het moet gek lopen willen de Slangen er nog met de overwinning vandoor gaan. Nieuwkomers Bradley, Fatima, Rob en Bruce zijn er deze hele cyclus niet in geslaagd om de andere teams te verslaan - in welke opdracht dan ook. Maar wie weet, onmogelijk is het ook niet.
Voor de fans van dit programma hebben we wel goed nieuws: de afleveringen zijn vanaf deze maandag 1 juli langer. De Bondgenoten start - met name door de zomerstop van Lang Leve de Liefde - om 19:30 uur in plaats van de gebruikelijke 19:45 uur en blijft duren tot 20:30 uur. Dat wordt dus nog langer nagelbijten.
Mis je het hierdoor? Terugkijken kan via NLZiet of gratis via KIJK.nl
Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend