TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat heeft alles te maken met Lang Leve de Liefde.
Wie De Bondgenoten momenteel op de voet volgt, weet dat de spanning weer bijna om te snijden is. Komende week is het namelijk weer tijd voor de Knock-Outs, en zullen we erachter komen welk team er deze cyclus mag zegevieren: de Gieren, Haaien, Slangen of toch de Vossen.
Het moet gek lopen willen de Slangen er nog met de overwinning vandoor gaan. Nieuwkomers Bradley, Fatima, Rob en Bruce zijn er deze hele cyclus niet in geslaagd om de andere teams te verslaan - in welke opdracht dan ook. Maar wie weet, onmogelijk is het ook niet.
Voor de fans van dit programma hebben we wel goed nieuws: de afleveringen zijn vanaf deze maandag 1 juli langer. De Bondgenoten start - met name door de zomerstop van Lang Leve de Liefde - om 19:30 uur in plaats van de gebruikelijke 19:45 uur en blijft duren tot 20:30 uur. Dat wordt dus nog langer nagelbijten.
Mis je het hierdoor? Terugkijken kan via NLZiet of gratis via KIJK.nl
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene