TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Denise van der Laan, ook wel bekend als de ex van Mike Hansler, is naar eigen zeggen supergelukkig maar bij Shownieuws lijken ze toch wat twijfels bij die lezing te hebben: 'Ben je er wel echt overheen?'
Net als Antine, een andere ex van Mike, is Denise niet vies van wat spotlights en daarom zat ze maandagavond aan de desk bij de entertainmentrubriek.
Daar vertelde ze meerdere keren dat het heel goed met haar gaat na haar veelbesproken vertrek bij De Hanslers, dat ze lekker in Spanje gaat wonen en dat ze echt supergelukkig is. Hoe vaker je echter zegt hoe goed het met je gaat hoe minder vaak mensen dat zullen geloven.
Entertainmentdeskundige Eline de Ruig heeft ook wat twijfels en confronteert Denise: 'Ik hoor je nu drie keer zeggen dat je gelukkig bent en dan gun ik je ook maar ik kan me ook voorstellen dat dat ook soms nog heel dubbel is, dat je ook gewoon nog superverdrietig bent. Kan je echt zeggen dat je er helemaal overheen bent?'
Het antwoord op die vraag zie je hieronder
Shownieuws is iedere avond rond 23:00 uur te zien op SBS6
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’