TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Denise zou net als alle andere deelnemers napraten met Aran Bade voor een RTL Boulevard terugblikitem. Maar kort voor de interviewafspraak krabbelde ze terug en verscheen er een onthullende post op haar Instagram.
Wat blijkt: volgens Denise hebben de makers van het programma geen goede weergave gegeven van de gang van zaken tijdens de opnames. Zo schrijft ze: "Er is een voorval geweest die niet goed is gevallen. Dit voorval heb ik meerdere keren gemeld mbt de realiteit van mijn verhaallijn. Helaas is dit niet meegenomen."
Denise laat verder niets los over de aard van het voorval. In de realityserie was er ook niets van te merken. De dates en haar interacties met de matches waren op een enkel zoentje met match Dave na oppervlakkig, braaf en bij vlagen zelfs ronduit saai. Het enige opmerkelijke was haar date met match Ben die wat wonderlijk eindigde toen ze aan het eind van de avond afstandelijk reageerde toen hij haar een cadeautje wilde geven. Al zegt dat helemaal niets.
Denise vervolgt op Instagram haar relaas: "De TV wereld is écht niet mijn wereld", stelt ze. "Onder het excuus van drank komen mannen nog steeds weg met bepaald gedrag. Vrouwen die dan voor zichzelf opkomen zijn “draken”. Als vrouw zijnde in deze wereld staan wij helaas onderdanig aan de waarheid."
Aran Bade deed navraag bij de producent van B&B Vol Liefde die lieten weten zich niet te herkennen in de kritiek van Denise en het spijtig te vinden dat ze haar deelname toch minder positief heeft ervaren dan ze in eerste instantie het geval leek. Blue Circle verwijst haar indien nodig door naar het externe, onafhankelijke meldpunt Mores.online.
VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater
11:20SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands