TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
André van Duin heeft onlangs zeker niet gelogen.
Na Friesland en Zwitserland trekken de altijd gezellige Janny van der Heijden, André van Duin en viervoeter Nhaan in Denkend aan Vlaanderen naar België. Met hun vertrouwde boot varen ze over de Vlaamse wateren, terwijl ze af en toe ook van de boot stappen om de culinaire, historische en culturele pareltjes van deze regio te ontdekken.
Waar ze precies allemaal terechtkomen, blijft nog even een verrassing. Wel zouden ze tijdens hun tocht zomaar eens een bekende Vlaming tegen het lijf kunnen lopen, zoals Gert Verhulst en BHV'er - oftewel Bekende Hond in Vlaanderen - Samson of hun voormalig Gouden Televizier-Ring concurrent Arnout Hauben van Dwars door de Lage Landen.
gaf onlangs in een interview met Shownieuws al te kennen dat Denkend in Vlaanderen in maart 2025 op de buis te zien zou zijn. En daar valt geen speld tussen te krijgen: de nieuwe realityserie is inderdaad vanaf zondag 9 maart wekelijks om 21:26 uur te zien bij MAX op NPO1, vlak na Boer Zoekt Vrouw.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie