TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
André van Duin heeft onlangs zeker niet gelogen.
Na Friesland en Zwitserland trekken de altijd gezellige Janny van der Heijden, André van Duin en viervoeter Nhaan in Denkend aan Vlaanderen naar België. Met hun vertrouwde boot varen ze over de Vlaamse wateren, terwijl ze af en toe ook van de boot stappen om de culinaire, historische en culturele pareltjes van deze regio te ontdekken.
Waar ze precies allemaal terechtkomen, blijft nog even een verrassing. Wel zouden ze tijdens hun tocht zomaar eens een bekende Vlaming tegen het lijf kunnen lopen, zoals Gert Verhulst en BHV'er - oftewel Bekende Hond in Vlaanderen - Samson of hun voormalig Gouden Televizier-Ring concurrent Arnout Hauben van Dwars door de Lage Landen.
gaf onlangs in een interview met Shownieuws al te kennen dat Denkend in Vlaanderen in maart 2025 op de buis te zien zou zijn. En daar valt geen speld tussen te krijgen: de nieuwe realityserie is inderdaad vanaf zondag 9 maart wekelijks om 21:26 uur te zien bij MAX op NPO1, vlak na Boer Zoekt Vrouw.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
