TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
André van Duin heeft onlangs zeker niet gelogen.
Na Friesland en Zwitserland trekken de altijd gezellige Janny van der Heijden, André van Duin en viervoeter Nhaan in Denkend aan Vlaanderen naar België. Met hun vertrouwde boot varen ze over de Vlaamse wateren, terwijl ze af en toe ook van de boot stappen om de culinaire, historische en culturele pareltjes van deze regio te ontdekken.
Waar ze precies allemaal terechtkomen, blijft nog even een verrassing. Wel zouden ze tijdens hun tocht zomaar eens een bekende Vlaming tegen het lijf kunnen lopen, zoals Gert Verhulst en BHV'er - oftewel Bekende Hond in Vlaanderen - Samson of hun voormalig Gouden Televizier-Ring concurrent Arnout Hauben van Dwars door de Lage Landen.
gaf onlangs in een interview met Shownieuws al te kennen dat Denkend in Vlaanderen in maart 2025 op de buis te zien zou zijn. En daar valt geen speld tussen te krijgen: de nieuwe realityserie is inderdaad vanaf zondag 9 maart wekelijks om 21:26 uur te zien bij MAX op NPO1, vlak na Boer Zoekt Vrouw.
Gedrag van Edwin uit B&B Vol Liefde wordt afgestraft door kijker: 'Laffe kwal'
13:15Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap