TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
André van Duin heeft onlangs zeker niet gelogen.
Na Friesland en Zwitserland trekken de altijd gezellige Janny van der Heijden, André van Duin en viervoeter Nhaan in Denkend aan Vlaanderen naar België. Met hun vertrouwde boot varen ze over de Vlaamse wateren, terwijl ze af en toe ook van de boot stappen om de culinaire, historische en culturele pareltjes van deze regio te ontdekken.
Waar ze precies allemaal terechtkomen, blijft nog even een verrassing. Wel zouden ze tijdens hun tocht zomaar eens een bekende Vlaming tegen het lijf kunnen lopen, zoals Gert Verhulst en BHV'er - oftewel Bekende Hond in Vlaanderen - Samson of hun voormalig Gouden Televizier-Ring concurrent Arnout Hauben van Dwars door de Lage Landen.
gaf onlangs in een interview met Shownieuws al te kennen dat Denkend in Vlaanderen in maart 2025 op de buis te zien zou zijn. En daar valt geen speld tussen te krijgen: de nieuwe realityserie is inderdaad vanaf zondag 9 maart wekelijks om 21:26 uur te zien bij MAX op NPO1, vlak na Boer Zoekt Vrouw.
Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering
12:37Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne