TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Je zou denken dat als je een paar maanden 'opgesloten' hebt gezeten met tientallen camera's op je snoet je er voorlopig wel even klaar mee bent, maar dat geldt niet voor twee oud-deelnemers van De Bondgenoten.
Die zouden het namelijk wel zien zitten om terug te keren in de realityshow.
Ze zaten er allebei een paar maanden in en sluiten niet uit dat ze nog eens teruggaan. Kainé en Lodewijk kozen er allebei voor om vrijwillig te vertrekken, omdat hun plicht in de buitenwereld riep, maar laten de deur van de loods dus op een kiertje staan.
"Ik denk dat ik het over een tijdje echt super leuk zou vinden om terug te keren, maar nu eerst nog even van de vrijheid genieten", laat Kainé weten via Instagram. Ook Lodewijk gaf via dit sociale medium aan best een rentree te willen maken. "Ik moet echt heel eventjes werken, maar over een paar maanden ben ik meteen weer beschikbaar." Bekijk ook: alles over De Bondgenoten
Er is nog niet eerder een oud-kandidaat teruggekomen in de realityshow dus of dit van de makers mag blijft even de vraag.
De Bondgenoten is elke werkdag om 19:45 uur te zien bij SBS6.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar