TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Je zou denken dat als je een paar maanden 'opgesloten' hebt gezeten met tientallen camera's op je snoet je er voorlopig wel even klaar mee bent, maar dat geldt niet voor twee oud-deelnemers van De Bondgenoten.
Die zouden het namelijk wel zien zitten om terug te keren in de realityshow.
Ze zaten er allebei een paar maanden in en sluiten niet uit dat ze nog eens teruggaan. Kainé en Lodewijk kozen er allebei voor om vrijwillig te vertrekken, omdat hun plicht in de buitenwereld riep, maar laten de deur van de loods dus op een kiertje staan.
"Ik denk dat ik het over een tijdje echt super leuk zou vinden om terug te keren, maar nu eerst nog even van de vrijheid genieten", laat Kainé weten via Instagram. Ook Lodewijk gaf via dit sociale medium aan best een rentree te willen maken. "Ik moet echt heel eventjes werken, maar over een paar maanden ben ik meteen weer beschikbaar." Bekijk ook: alles over De Bondgenoten
Er is nog niet eerder een oud-kandidaat teruggekomen in de realityshow dus of dit van de makers mag blijft even de vraag.
De Bondgenoten is elke werkdag om 19:45 uur te zien bij SBS6.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’