TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Je zou denken dat als je een paar maanden 'opgesloten' hebt gezeten met tientallen camera's op je snoet je er voorlopig wel even klaar mee bent, maar dat geldt niet voor twee oud-deelnemers van De Bondgenoten.
Die zouden het namelijk wel zien zitten om terug te keren in de realityshow.
Ze zaten er allebei een paar maanden in en sluiten niet uit dat ze nog eens teruggaan. Kainé en Lodewijk kozen er allebei voor om vrijwillig te vertrekken, omdat hun plicht in de buitenwereld riep, maar laten de deur van de loods dus op een kiertje staan.
"Ik denk dat ik het over een tijdje echt super leuk zou vinden om terug te keren, maar nu eerst nog even van de vrijheid genieten", laat Kainé weten via Instagram. Ook Lodewijk gaf via dit sociale medium aan best een rentree te willen maken. "Ik moet echt heel eventjes werken, maar over een paar maanden ben ik meteen weer beschikbaar." Bekijk ook: alles over De Bondgenoten
Er is nog niet eerder een oud-kandidaat teruggekomen in de realityshow dus of dit van de makers mag blijft even de vraag.
De Bondgenoten is elke werkdag om 19:45 uur te zien bij SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door