TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Expeditie Robinson: All Stars begon met 18 oud-deelnemers die zich al bewezen hadden in het programma. Een editie met uitsluitend winnaars en (halve) finalisten, dat moest wel spektakel opleveren.
Al direct bij de start, nog voordat ze voet op het eiland hadden gezet, vielen twee spelers af bij de openingsproef. Voor Kay Nambiar en Gregory Sedoc was het direct afgelopen. In rap tempo vlogen meer expeditieleden uit het spel tot alleen acteurs Ferry Doedens en Niels Gomperts over waren, vergezeld door Dominique Hazeleger, in 2018 een verliezend finalist.
Niels, Dominique en Ferry maakten zich op voor de eindproef die uit meerdere onderdelen bestond. De laatste krachtmeting was langdradig maar uiteindelijk niet bijster spannend. Do bleef lange tijd achter terwijl Niels en Ferry gelijk op gingen. Gomperts kreeg een definitieve voorsprong toen er vuur gemaakt moest worden, een van de survival skills die Ferry Doedens na twee deelnames nog steeds niet in de vingers heeft. Terwijl Ferry stond te klungelen pakte Niels vastberaden de kruisboog om met eerder veroverde pijlen trefzeker de drie doelen te raken en moeiteloos de overwinning te claimen.
Uiteraard was Niels dolblij met de winst die hij maar wat graag met zijn vriendin en kindje wilde delen. Maar uiteraard had hij ook alle lof voor zijn medefinalisten. Zonder hen was het wat hem betreft lang niet zo'n feest geweest.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken