TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Expeditie Robinson: All Stars begon met 18 oud-deelnemers die zich al bewezen hadden in het programma. Een editie met uitsluitend winnaars en (halve) finalisten, dat moest wel spektakel opleveren.
Al direct bij de start, nog voordat ze voet op het eiland hadden gezet, vielen twee spelers af bij de openingsproef. Voor Kay Nambiar en Gregory Sedoc was het direct afgelopen. In rap tempo vlogen meer expeditieleden uit het spel tot alleen acteurs Ferry Doedens en Niels Gomperts over waren, vergezeld door Dominique Hazeleger, in 2018 een verliezend finalist.
Niels, Dominique en Ferry maakten zich op voor de eindproef die uit meerdere onderdelen bestond. De laatste krachtmeting was langdradig maar uiteindelijk niet bijster spannend. Do bleef lange tijd achter terwijl Niels en Ferry gelijk op gingen. Gomperts kreeg een definitieve voorsprong toen er vuur gemaakt moest worden, een van de survival skills die Ferry Doedens na twee deelnames nog steeds niet in de vingers heeft. Terwijl Ferry stond te klungelen pakte Niels vastberaden de kruisboog om met eerder veroverde pijlen trefzeker de drie doelen te raken en moeiteloos de overwinning te claimen.
Uiteraard was Niels dolblij met de winst die hij maar wat graag met zijn vriendin en kindje wilde delen. Maar uiteraard had hij ook alle lof voor zijn medefinalisten. Zonder hen was het wat hem betreft lang niet zo'n feest geweest.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'