TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Miljuschka Witzenhausen heeft het stokje overgenomen van Wendy van Dijk en Angela Groothuizen en presenteert vanaf volgende week een nieuw seizoen Obese en met haar komst pakt het afvalprogramma het dit seizoen helemaal anders aan.
Deelnemers van Obese hadden jarenlang maar één missie: zo snel en zo veel mogelijk afvallen. Dit seizoen draait natuurlijk nog steeds om afvallen maar dat gebeurt niet meer met strenge diëten en uren sporten per dag. Miljuschka bekijkt samen met de kandidaten en de experts hoe je een gezonde levensstijl krijgt die op de lange termijn vol te houden is.
“Het traject van de kandidaten duurt acht tot negen maanden en in die periode moet je kandidaten hebben die je ook echt kan helpen. We zijn tot een bepaald BMI gegaan,” vertelt Miljuschka bij HLF8.
“We wilden de kandidaten de kans geven een andere levensstijl te implementeren in hun leven dat realistisch was om vol te houden. In plaats van dat je er acht maanden lang voor gaat en helemaal door het stof gaat door te diëten. Moet je je levensstijl veranderen en consequent iedere keer eten.”
Lees ook: De kandidaten van het nieuwe Obese zijn bekend
In de eerste aflevering staat Miljuschka de dertigjarige Bibi bij. Vanwege haar overgewicht vindt de docent zichzelf geen goed voorbeeld voor haar leerlingen, maar ook niet voor haar eigen dochter. Haar leven omgooien blijkt een loodzwaar traject, maar ze boekt al snel wonderbaarlijke resultaten.
Obese is vanaf woensdag 1 juni wekelijks om 20:30 uur te zien bij RTL 5.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6