TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het is een nog vrij opmerkelijke titel voor de maandagavond. Normaal is deze titel alleen op de donderdagavond te zien.
Als je afgelopen maandag zo rond een uurtje of half negen was afgestemd op SBS6 kon je kijken naar alweer de laatste aflevering van Chateau Meiland VIPS. Hierin openden Martien, Erica, Maxime, Montana de deuren voor rechter en presentator Mr. Frank Visser en televisiekok Miljuschka Witzenhausen, die zich van hun meest openhartige kant moesten laten zien. Er bleef namelijk geen onderwerp onbesproken.
Het is alleen wel te hopen dat Mr. Frank Visser hierdoor nog niet uitgesproken is, want laat hij nu precies het tijdslot van de Meilandjes overnemen. In de nieuwste aflevering van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak buigt de rechter zich eens niet over scheve schuttingen, overhangende takken of gedoe rond het recht van een overpad. Wel moet hij zich bemoeien met geluidsoverlast.
Renate en Twan uit Dongen beweren namelijk last te hebben van het grote gezin van hun buren Linda en Mark. Zo zou de complete familie dermate hard de trap op en af rennen dat het gebonk dwars door de muren te horen is. De buren snappen op hun beurt echter niets van de ophef. Lees er hier snel meer over.
Mr. Frank Visser Doet Uitspraak is vanaf maandag 22 april weer wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis