TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In het nieuwe seizoen van Een Huis Vol zijn de families Kraan en Jelies niet te zien, maar niet getreurd: ze krijgen een eigen serie!
Dat maakte de KRO-NCRV maandag bekend.
De twee families vertrekken naar het buitenland om daar een nieuw leven te beginnen. De familie Kraan emigreert naar Luxemburg en de familie Jelies verhuist naar Spanje. Genoeg voer voor een eigen realityserie dus. Geïnteresseerden moeten nog wel even geduld hebben totdat de serie te zien is, want dat zal pas in 2024 zijn.
Lees ook: Een Huis Vol gaat verder zonder de familie Buddenbruck
De nieuwe reeks van Een Huis Vol is wel deze zomer te zien bij NPO 1, maar wanneer precies is nog niet bekendgemaakt. Daarin zien we de familie Buddenbruck niet terug, maar wel twee nieuwe gezinnen én de terugkeer van de familie Nagelkerke.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)