TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Aan al het mooie komt een eind, zo ook aan Een Vergetelijk Mooie Reis. Het is de laatste dag in Benidorm. De verzorgers, familieleden, de ouderen met dementie en Paul de Leeuw maken zich op voor een feestavond.
De presentator kijkt terug op een mooie week. “Ik vond de geluksmomenten zo bijzonder. Dat de mensen met dementie even compleet beseften wat er aan de hand was, en met een grote lach zaten te genieten met hun dierbaren.”
De feestavond staat in het teken van Elvis Presley. Er is nog meer feest: deelnemer Kees viert zijn zeventigste verjaardag, en hij krijgt een surpriseparty.
Naast het plezier is er ook plek voor een serieuze noot. Zo trekt Paul op met Agnes. Haar meegereisde familie vertelt over de eerste tekenen van dementie bij Agnes.
De slotaflevering van Een Vergetelijk Mooie Reis is op dinsdag 28 april 2026 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026