TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De opnames zijn al even bezig en ook de periode voor de zwangerschap van Michelle wordt daardoor belicht.
In 2013 werd Donders bekend als de huispakkenkoning van Brabant. Door zijn realityserie Roy Donders: Stylist van het Zuiden, kent iedereen hem in no time. Vier seizoenen lang is hij te zien bij RTL5 en daarna volgen er ook nog twee seizoenen bij SBS6. Het koppel en toekomstige gezin is nu te zien op TLC en Discovery+.
Het grootste onderwerp van de serie zal wel de komst van de baby worden. Daarnaast komt ook de dochter van Michelle uit een eerdere relatie naar voren en de hondjes Lola en Fifi. Natuurlijk is Donders ook nog ondernemer en zanger dus ook daar is aandacht voor en voor het faillissement van de kledingwinkel in 2018.
De nieuwe realityserie met Roy Donders is vanaf mei te zien bij TLC en op discovery+.
Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op