TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En dat allemaal op aanraden van de psycholoog.
Elf maanden lang deed hij zijn uiterste best om de ton te bemachtigen, maar helaas mocht het niet baten. Woensdag was in De Bondgenoten te zien hoe El Che een proef verloor van Erik en daardoor definitief zijn spullen moest pakken.
Als dat niet was gebeurd, was hij volgende maand een van de vrijwillige afvallers geweest, vertelt hij nu openhartig aan RTL Boulevard. "De psycholoog vond dat de kloof met de buitenwereld wat groot werd. Omdat ik er natuurlijk superlang in heb gezeten." Zelf ziet hij dat overigens niet helemaal zo. "Dat heb ik ook aangegeven. Maar daar doe je momenteel niets aan."
Het advies komt echter niet uit de lucht vallen. "Ik weet niet of iedereen dat weet, maar ik wil er niet te veel details over naar buiten brengen", aldus El Che. "Maar ik heb gewoon een verleden en zij vond het een risico dat ik zo lang geen contact met de buitenwereld zou hebben, omdat het gat dan te groot zou worden."
Inmiddels is dat contact hersteld en hoopt El Che stiekem dat ze hem bellen voor een terugkeer. Of dat ook gebeurt? Dat valt af te wachten.
De Bondgenoten is iedere werkdag om 19:30 uur te zien op SBS6. Terugkijken kan zowel bij KIJK.nl als NLZiet.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar