TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Hoe maak je een kampvuur? Hoe bouw je een goed vlot? En wat doe je als je geen drinkwater meer hebt? Dat zijn de belangrijkste vragen voor deze nieuwe show.
Lees ook: Nieuw seizoen Steken En Prikken
In Last Family Standing gaan vier families namelijk voor twee weken lang de ultieme uitdaging aan: samen overleven in de wildernis van Kroatië. Bepakt met een basisuitrusting en een afgemeten voedselpakket zijn de families puur op elkaar aangewezen en trekken ze langs de kampen rond het Krušćica meer. Ieder kamp staat in het teken van een van de vier elementen: water, aarde, vuur en lucht.
Door opdrachten te doen, kunnen ze punten verdienen. Maar dat is niet het belangrijkste. De families moeten er onder het toeziend oog van presentatrice Emma Wortelboer voor zorgen dat ze een eenheid gaan vormen. En dat vergt mogelijk wat aanpassingsvermogen van zowel de ouders als de kinderen. Hoe overleef je twee weken met je ouders zonder elkaar de tent uit te vechten? Hoe gaat de taakverdeling? En houden ze het vol zonder telefoon?
Last Family Standing is vanaf 19 maart om 19:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO Zapp (NPO 3).
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4