TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Emma Wortelboer en Jurre Geluk laten zich steken, prikken en bijten in een nieuw seizoen van het online programma Steken En Prikken.
In het tweede seizoen van Steken En Prikken zoeken Emma Wortelboer en Jurre Geluk uit of we bang moeten zijn voor dieren en planten uit onze eigen natuur. Ze laten zich steken, prikken en bijten door dieren als een bloedzuiger, kreeft en wespspin. Ook de 'engste plant van Nederland', de Berenklauw, komt dit seizoen voorbij.
Iedere aflevering offeren Emma en Jurre zich op voor de wetenschap. Dokter Addy staat paraat met haar medicijnkoffer om de wonden te verzorgen terwijl bioloog Roy een antwoord op alle vragen heeft: waarom steken of bijten dieren en wat moet je doen als je gestoken of gebeten wordt? Nadat de wonden zijn verzorgd checken Emma en Jurre hoe hoog ze scoren op de Pijn-O-Meter: hoeveel pijn doet zo'n steek of beet eigenlijk?
Steken En Prikken is vanaf 14 maart elke maandag om 15:00 uur te zien op het YouTube-kanaal van NPO Zapp.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse