TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Sinds de uitzendingen is het druk op zijn telefoon. "Ik app wel met een paar leuke vrouwen", verklapt hij.
Tijdens de reünie ging het pas echt hard. "Ook vroegen twee dames die bij Jean-Paul zijn geweest mijn nummer", zegt Eric, zonder namen te noemen. De belangstelling geeft hem een flinke boost: "Het streelt mijn ego dat er veel interesse in me is, maar ik heb even rust nodig na alle hectiek rondom het programma."
Zijn band met Ingrid is nog steeds goed, al blijft het vriendschappelijk. "We appen en FaceTimen wat af", legt hij uit. Maar romantiek? Nee. "Dat is pure vriendschap. Bovendien las ik in een interview dat er bij haar iets 'suddert' met iemand. En dat is helemaal oké: elkaar de liefde gunnen is óók vriendschap."
En hoe zit het met een nieuwe relatie? Eric staat open voor de liefde, maar haast heeft hij niet. "Ik ben niet ongelukkig alleen, maar ik doe de dingen het liefst met z’n tweetjes. Maar dan moet het wél op je pad komen."
Overigens zal Jean-Paul er niet om rouwen dat twee van de dames die bij hem kwamen nu interesse tonen in Eric. Hij is zelf namelijk ook aan het daten.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'