TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Met het schrappen van VI Vandaag is Erica extra vaak op televisie te zien: SBS vult de vrijgekomen zendtijd op met herhalingen van Chateau Meiland. Maar liever had de realityster naar Johan, Wilfred en René gekeken.
In gesprek met weekblad Weekend uit Erica haar ongeloof over de gang van zaken sinds Derksen live op televisie een jeugdzonde opbiechtte: "Zeker vind ik dat Johan door had moeten gaan (...). Dat hij gecanceld is door radiostations en theaters gaat echt te ver. Ik ga de mannen missen en hoop dat ze zich nog bedenken."
Zelf kwam Erica enkele maanden geleden in opspraak toen ze in haar biografie kritiek uitte op vrouwen in boerka's. Die mening zorgde voor een golf van ophef en kostte zowel Erica als dochter Maxime enkele sponsoren. Maar Erica is niet van plan minder kritisch te zijn: "Nee, steeds opletten bij wat ik zeg past niet bij mij. Als ik ergens over praat, probeer ik zo goed mogelijk te verwoorden hoe ik het zie, zonder censuur."
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'