TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Volgens Tene heeft ze duidelijk gemaakt dat ze 'onterecht behandeld is in het programma'. "Dit gaat over de hele casting in het algemeen. Mijn verhaal wordt door niemand gehoord! Het is allemaal knippen en andere verhaallijnen benoemen! Bah!", schrijft de deelneemster op haar Instragram.
Voor wie het niet gevolgd heeft... Tene vormde vanaf de eerste dag een koppel met Gideon, maar van liefdesgeluk tussen de twee was geen sprake. Vanaf het begin was duidelijk dat dit enkel een koppel op basis van vriendschap was. Mede daardoor was er tijdens de periode dat Tene in het programma zat veel commentaar van de kijkers. Zij vroegen zich namelijk steevast af waarom er geen geschikte man voor haar aan het programma Love Island werd toegevoegd.
Tene lijkt zich hier nu bij aan te sluiten en geeft aan op haar Instagram dat ze het niet eens is met de gang van zaken. "En vervolgens een ander donker meisje erin laten voor hun zogenaamde 'favoriete kijker'. Zodat mensen zien van 'zie je wel, diversiteit' looool.'" Daarna geeft ze aan dat ze geen interviews meer wil geven tot haar contract afloopt. "Voor de donkere vrouwen onder ons! Al deze programma's zijn niet voor ons gemaakt!"
Inmiddels heeft Tene zelf de Stories op haar Instagram-account weer verwijderd. Love Island is nu nog van maandag t/m zaterdag te zien op Videoland.
Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show