TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De familie Jelies verruilde Urk in 2023 voor Spanje. Maar kort daarna keerden dochters Jennie en Aida alweer terug naar Nederland, om tijdelijk even bij familie te wonen. De meiden werken allebei op de Urkerboot.
De familie Jelies heeft een bezoek gebracht aan hun dochters tijdens hun vakantie in Nederland. Het was de bedoeling dat de meiden mee naar huis zouden gaan, maar Jennie is noodgedwongen in Nederland achtergebleven. Aida is wel mee naar Spanje. Dat bevestigt moeder Janneke op haar Instagram.
De reden dat Jennie in Nederland achterblijft, is dat ze hier nog even blijft werken. Dit heeft haar werkgever aan haar gevraagd. ''Dat werd gevraagd omdat Aida en haar vriendinnen met ons mee zijn naar Spanje. Dus ze hebben het heel erg druk op de boot'', aldus Janneke in haar bericht. Jennie heeft er gelukkig geen problemen mee dat ze nog even in Nederland blijft. ''Al zei ze vanmorgen wel dat ze er erg naar uitkijkt om naar Spanje terug te gaan'', schrijft Janneke.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten