TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De familie Jelies verruilde Urk in 2023 voor Spanje. Maar kort daarna keerden dochters Jennie en Aida alweer terug naar Nederland, om tijdelijk even bij familie te wonen. De meiden werken allebei op de Urkerboot.
De familie Jelies heeft een bezoek gebracht aan hun dochters tijdens hun vakantie in Nederland. Het was de bedoeling dat de meiden mee naar huis zouden gaan, maar Jennie is noodgedwongen in Nederland achtergebleven. Aida is wel mee naar Spanje. Dat bevestigt moeder Janneke op haar Instagram.
De reden dat Jennie in Nederland achterblijft, is dat ze hier nog even blijft werken. Dit heeft haar werkgever aan haar gevraagd. ''Dat werd gevraagd omdat Aida en haar vriendinnen met ons mee zijn naar Spanje. Dus ze hebben het heel erg druk op de boot'', aldus Janneke in haar bericht. Jennie heeft er gelukkig geen problemen mee dat ze nog even in Nederland blijft. ''Al zei ze vanmorgen wel dat ze er erg naar uitkijkt om naar Spanje terug te gaan'', schrijft Janneke.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland