TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De familie Jelies verruilde Urk in 2023 voor Spanje. Maar kort daarna keerden dochters Jennie en Aida alweer terug naar Nederland, om tijdelijk even bij familie te wonen. De meiden werken allebei op de Urkerboot.
De familie Jelies heeft een bezoek gebracht aan hun dochters tijdens hun vakantie in Nederland. Het was de bedoeling dat de meiden mee naar huis zouden gaan, maar Jennie is noodgedwongen in Nederland achtergebleven. Aida is wel mee naar Spanje. Dat bevestigt moeder Janneke op haar Instagram.
De reden dat Jennie in Nederland achterblijft, is dat ze hier nog even blijft werken. Dit heeft haar werkgever aan haar gevraagd. ''Dat werd gevraagd omdat Aida en haar vriendinnen met ons mee zijn naar Spanje. Dus ze hebben het heel erg druk op de boot'', aldus Janneke in haar bericht. Jennie heeft er gelukkig geen problemen mee dat ze nog even in Nederland blijft. ''Al zei ze vanmorgen wel dat ze er erg naar uitkijkt om naar Spanje terug te gaan'', schrijft Janneke.
Zien: eerste beelden van het elfde seizoen van Over Mijn Lijk
10:23Gover Meit onherkenbaar in Belgische talkshow
10:10GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen