TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In een interview met RTL Boulevard vertelt de familie erover.
Zoveel kinderen verhuizen naar een nieuw land en daar een camping opzetten is een flinke onderneming. Moeder Linda: "De beginperiode was gewoon heel heftig. Een achtbaan, ja. Het is een denderende trein. Daar stap je in en voor je gevoel stopt hij niet meer." Toch geniet vader Ivan ook nu. "Luxemburg is zo'n mooi land. Het gaat hier allemaal een stapje langzamer en je ontstresst hier echt", aldus Ivan.
Vader Ivan had pas in de zomervakantie toen het wat drukker werd het gevoel dat hij de controle had. "Het is een hele heftige tijd voor ons geweest." En daarom geniet hij ook van de uitzendingen nu. "Nu je op je gemakje terug kan kijken, is het heel mooi om te zien allemaal."
En van spijt is volgens Ivan en Linda totaal geen sprake. Al is het volgens Ivan een cliché. "Ik had het tien jaar geleden moeten doen."
Een Huis Vol Emigreert, met ook de familie Jelies, is elke vrijdag te zien om 21.25 uur op NPO1.
Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'
09:40Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik
09:03Harry Mens stond op het punt RTL te verlaten: dít hield hem tegen