TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In een interview met RTL Boulevard vertelt de familie erover.
Zoveel kinderen verhuizen naar een nieuw land en daar een camping opzetten is een flinke onderneming. Moeder Linda: "De beginperiode was gewoon heel heftig. Een achtbaan, ja. Het is een denderende trein. Daar stap je in en voor je gevoel stopt hij niet meer." Toch geniet vader Ivan ook nu. "Luxemburg is zo'n mooi land. Het gaat hier allemaal een stapje langzamer en je ontstresst hier echt", aldus Ivan.
Vader Ivan had pas in de zomervakantie toen het wat drukker werd het gevoel dat hij de controle had. "Het is een hele heftige tijd voor ons geweest." En daarom geniet hij ook van de uitzendingen nu. "Nu je op je gemakje terug kan kijken, is het heel mooi om te zien allemaal."
En van spijt is volgens Ivan en Linda totaal geen sprake. Al is het volgens Ivan een cliché. "Ik had het tien jaar geleden moeten doen."
Een Huis Vol Emigreert, met ook de familie Jelies, is elke vrijdag te zien om 21.25 uur op NPO1.
Jetske van den Elsen heeft haar hart verloren aan dít programma: 'Het is wat de wereld nodig heeft'
09:18Jurre Geluk licht tipje van de sluier op over Virgin Island: 'Echt heel lief programma'
08:50De TV van gisteren: Marlijn Weerdenburg met open armen ontvangen door We Zijn er Bijna!-kijkers
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, MAX Skûtsje journaal, De vier vuisten slaan op hol
22:45Nieuwe date Caroline (B&B Vol Liefde) maakt slechte beurt: 'Ligt gewoon te slapen'