TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In een interview met RTL Boulevard vertelt de familie erover.
Zoveel kinderen verhuizen naar een nieuw land en daar een camping opzetten is een flinke onderneming. Moeder Linda: "De beginperiode was gewoon heel heftig. Een achtbaan, ja. Het is een denderende trein. Daar stap je in en voor je gevoel stopt hij niet meer." Toch geniet vader Ivan ook nu. "Luxemburg is zo'n mooi land. Het gaat hier allemaal een stapje langzamer en je ontstresst hier echt", aldus Ivan.
Vader Ivan had pas in de zomervakantie toen het wat drukker werd het gevoel dat hij de controle had. "Het is een hele heftige tijd voor ons geweest." En daarom geniet hij ook van de uitzendingen nu. "Nu je op je gemakje terug kan kijken, is het heel mooi om te zien allemaal."
En van spijt is volgens Ivan en Linda totaal geen sprake. Al is het volgens Ivan een cliché. "Ik had het tien jaar geleden moeten doen."
Een Huis Vol Emigreert, met ook de familie Jelies, is elke vrijdag te zien om 21.25 uur op NPO1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam