TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Shownieuws toont de eerste beelden van de hereniging op het chateau die er als vanouds gezellig uitzien.
Dat is weleens anders geweest: Nadège vond het vreselijk toen de Meilandjes begin 2020 aankondigden terug te keren naar Nederland. Ze voelde zich in de steek gelaten door de familie en was zelfs van plan om een schandaalboek over hen te schrijven. Die ruzie duurde een kleine twee jaar.
De verhoudingen tussen Nadège en Martien, Erica en Maxime veranderden toen vorig jaar bekend werd dat de Francaise leed aan darmkanker. Erica onderhoudt sindsdien geregeld contact met Nadège die inmiddels diverse malen is bestraald én geopereerd. Ze is aan de beterende hand en wilde de familie maar wat graag zien toen ze vorige week naar Frankrijk kwamen om de verkoop van 'hun' chateau Marillaux af te ronden.
Op de vrijgegeven beelden is te zien hoe Nadège geniet van het weerzien met haar oude vrienden. De kleine Claire zat maar wat graag bij haar op schoot. Ook lijkt het erop dat de trip naar Frankrijk is gefilmd, wat betekent dat de hereniging binnenkort ook in een nieuw seizoen Chateau Meiland te zien zal zijn.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken