TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Shownieuws toont de eerste beelden van de hereniging op het chateau die er als vanouds gezellig uitzien.
Dat is weleens anders geweest: Nadège vond het vreselijk toen de Meilandjes begin 2020 aankondigden terug te keren naar Nederland. Ze voelde zich in de steek gelaten door de familie en was zelfs van plan om een schandaalboek over hen te schrijven. Die ruzie duurde een kleine twee jaar.
De verhoudingen tussen Nadège en Martien, Erica en Maxime veranderden toen vorig jaar bekend werd dat de Francaise leed aan darmkanker. Erica onderhoudt sindsdien geregeld contact met Nadège die inmiddels diverse malen is bestraald én geopereerd. Ze is aan de beterende hand en wilde de familie maar wat graag zien toen ze vorige week naar Frankrijk kwamen om de verkoop van 'hun' chateau Marillaux af te ronden.
Op de vrijgegeven beelden is te zien hoe Nadège geniet van het weerzien met haar oude vrienden. De kleine Claire zat maar wat graag bij haar op schoot. Ook lijkt het erop dat de trip naar Frankrijk is gefilmd, wat betekent dat de hereniging binnenkort ook in een nieuw seizoen Chateau Meiland te zien zal zijn.
Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert
21:14Ze zijn er!: Dit zijn de eerste beelden van de Woeste Grond-film
20:50Nasrdin Dchar regisseert nieuwe dramaserie voor Omroep MAX
20:06Bert van Leeuwen over einde Het Familiediner: 'Het verveelt mij nog niet'
16:33De Bondgenoten komt tijdens Gouden Televizier-Ring Gala met een livestream