TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Billie-Jean is op 16 januari geboren, maar was vier weken te vroeg.
Billie-Jean is het achtste kindje dat het levenslicht ziet bij de Familie Wildeman. Priscilla en haar partner Lukas zijn een samengesteld gezin. Naast Billie-Jean kreeg het stel zoon Joshua en dochter Giovanni samen, en oudere kinderen kreeg Priscilla uit eerdere relaties. Een groot gezin heeft ze altijd gewild, zo vertelde Priscilla eerder in het KRO-NCRV-programma Een Huis Vol.
In Een Huis Vol konden kijkers afgelopen seizoen zien dat de zwangerschap van Priscilla niet zonder problemen verliep. Zo moest ze onder het mes om een cerclage, een band rond de baarmoeder, te plaatsen om vroeggeboorte tegen te gaan. Uiteindelijk werd Billie-Jean zo'n vier weken te vroeg geboren, maar ze maakte het goed, hoewel ze wel wat gewicht verloor na de geboorte. Vandaag deelde Priscilla het goede nieuws dat de kleine Wildeman weer een beetje is aangekomen. Daarbij deelt ze foto's van Billie-Jean waarop ze laat zien hoe klein de baby nog maar is.
Lees ook: Startdatum nieuwe seizoen Een Huis Vol Emigreert bekend
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis