TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het eerste seizoen telt tien afleveringen en zit vol romantiek, humor, drama en knappe deelnemers.
Lees ook: HBO Max maakt geen Nederlandse content meer
In het nieuwe realityprogramma FBoy Island reizen drie Nederlandse dames af naar een tropisch eiland met maar één doel: het vinden van een oprechte connectie en de man met wie ze hopelijk hun toekomst kunnen delen. Maar zo makkelijk is dat ditmaal niet. Zij worden vergezeld door 16 mannen: 8 nice guys die op zoek zijn naar de ware liefde en 8 zelfbenoemde FBoys. Die laatste groep is er maar voor één ding: het winnen van het prijzengeld.
De drie vrouwen die alles uit de kast moeten halen om de FBoys van de Nice Guys te onderscheiden, zijn de 26-jarige Jennemie uit Amsterdam, de 24-jarige Manon uit Nijmegen en de 29-jarige Sarah uit Amsterdam. Ze weten stuk voor stuk wat ze zoeken in een man. Maar tot dusver heeft daten weinig opgeleverd.
Volgens presentatrice Lisa Loeb, die je kunt kennen van haar succesvolle deelname aan De Slimste Mens, heeft dit programma alles om uit te groeien tot een hit. "Het was een geweldig avontuur om FBoy Island te mogen presenteren en ik ben heel trots op wat we hebben neergezet", vertelt ze alvast. "Het is een humoristische en feministische datingshow, met veel onverwachte twists en plotwendingen. Ik ben heel erg benieuwd wat Nederland van FBoy Island gaat vinden."
FBoy Island is vanaf 7 november te zien op HBO Max.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid