TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In B&B Vol Liefde was maandag te zien hoe Magda afscheid nam van Fons. Dat gebeurde op een bijzondere manier, want Magda had weinig goeds over hem te zeggen. Inmiddels heeft Fons gereageerd op zijn exit en haalt hij op zijn beurt flink uit naar Magda.
In RTL Boulevard Summernight reageerde Fons gisteren op zijn exit in B&B Vol Liefde. Hij haalt flink uit naar Magda en is niet te spreken over haar.
“De dame die zich voordoet als de charmante mevrouw die graag ontvangt, daar heb ik niet zoveel van teruggezien”, zegt hij. Ook reageert hij op de opmerking van Magda over zijn buik. “Dit is spijkers op laagwater zoeken en kijken: hoe kan ik je raken? Zodat je uit jezelf vertrekt. Volgens mij had ze veel eerder afscheid willen nemen, maar ze had het lef niet.''
Fons heeft het B&B Vol Liefde-avontuur inmiddels achter zich gelaten, maar staat nog steeds open voor de liefde. Hij krijgt gelukkig al veel verzoekjes binnen van vrouwen.
''Als ik het allemaal mag geloven en afga op de verzoeken die al binnenstromen… Dat zijn geen huwelijksaanzoeken hoor, maar wel: ‘kom bij me eten’. Of ‘trek je badjas aan, dan mag je bij mij aan tafel komen zitten'', vertelt hij. Hopelijk komt Fons snel de liefde van zijn leven tegen!
RTL Boulevard Summernight is elke maandag t/m vrijdag om 22:00 uur op RTL 4 te zien.
De Reünie krijgt een WK-special
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)
11:16Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)
10:55Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd