TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Veel kan ze er alleen nog niet over vertellen.
Lees ook: Alles over Big Brother 2024
Aanstaande maandag opent Geraldine Kemper samen met haar Vlaamse collega Tatyana Beloy alweer het nieuw seizoen van Big Brother. Dat programma is 24/7 te zien en telt elke week een live-uitzending, maar toch heeft de presentatrice blijkbaar nog genoeg tijd over om zich alweer te buigen over het volgende project. Aan de camera's van RTL Boulevard laat ze weten alweer bezig te zijn met een nieuwe show voor Videoland.
Waar ze zich in haar Videoland-programma Tussen de Lakens met Geraldine nog focuste op de vrouw, gaat het hierin over stellen en hun prestaties in bed. "Er komt een nieuw programma aan voor Videoland en we zijn daarom ook op zoek naar stellen die al een lange tijd bij elkaar zijn maar op zoek zijn naar een nieuwe seksuele impuls", aldus de presentatrice in de onderstaande video.
Om van de gelegenheid gebruik doet ze gelijk even een oproepje. "Dus, is de prik een beetje uit de cola of wil je jullie seksualiteit verder ontdekken en samen met seksuologen aan de slag gaan met je seksleven? Geef je dan op." Dat kan via linda@wittengeit.nl.
Wanneer het nieuwe programma van Geraldine op Videoland te zien zal zijn, is nog onbekend.
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP