TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Haar eerste gast? Anita Witzier.
Als er één BN'er is die vaak geen blad voor haar mond neemt, is het Heleen van Royen wel. Haar naam roept dan ook bij velen vast meteen herinneringen op aan haar spraakmakende expositie met topless spiegelfoto's of het boek Sexdagboek, waarin ze openhartig schrijft over haar slaapkameravonturen met vriend Bart.
Ben je nu nieuwsgierig naar dit soort verhalen en zou je van meer bekende gezichten willen weten wat ze vaak achter gesloten deuren doen? Dan zit je binnenkort goed bij Net5. In het nieuwe programma Lieve Heleen - geïnspireerd op haar rubriek in LINDA. en gelijknamige podcast - praat de auteur met bekende vrouwen over hun seksleven. Wat hebben ze bijvoorbeeld geleerd door de jaren heen? Wat vinden ze belangrijk in bed? En welke vragen durven ze nu pas te stellen?
In de eerste aflevering is het aan Anita Witzier om zich van haar meest openhartige kant laten zien. Volgens de beschrijving van de aflevering vindt zij niets lekkerder dan uit haar hoofd te gaan en alleen nog maar met haar lijf te voelen. Orgasmes faken doet ze echter liever niet, maar het is wel eens voorgevallen, kunnen we bij deze alvast een tipje van de sluier oplichten.
Benieuwd? De aflevering van de podcast Lieve Heleen staat ook op YouTube.
Lieve Heleen zal vanaf vrijdag 9 mei 2025 iedere vrijdag rond 22:25 uur te zien zijn op Net5.
Video: Vandaag Inside-mannen unaniem over uitnodiging voor deze gast: ‘Kom gewoon een keer’
08:13De TV van gisteren: Ben ergert zich helemaal kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, My kitchen rules Australië, Hacksaw Ridge
06:00De streamingtip van de week: de nu al veelbesproken serie Heated Rivalry
22:28Rob Geus teruggefloten door rechter: verborgen saunabeelden mogen niet worden uitgezonden