TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Net als boer Jouke en Karlijn hebben ook boer Ronald en Eveline een jongetje gekregen. Hij draagt de naam Bjorn.
Boer Ronald is niet anders dan trots: "Het is zo mooi, zo'n kleintje. Dit is waarom ik meedeed aan Boer Zoekt Vrouw: een gezinnetje." Op dit moment lijkt de kleine vooral op mama. "Hij heeft ook zo’n schattig kuiltje in de kin. Maar toen hij geboren werd, dacht ik eerst dat hij op het broertje van Eveline leek."
Hij vertelt dat het goed gaat met Bjorn. "Hij drinkt goed, hij slaapt goed, hij groeit goed. Meer kun je niet wensen." Ook met moeder Eveline gaat het goed. "Als vader kun je nu weinig doen, maar ik help waar het kan. Ik probeer hem vaak lekker in slaap te sussen, en dat is echt bijzonder. Zo'n klein mannetje in je armen."
Als het aan dit koppel ligt, maar ook aan Jouke en Karlijn, gaat het aantal Boer Zoekt Vrouw-baby's nog wel verder groeien. "Als dat ons gegeven is. Wij waren thuis met vier broers en dat is gewoon heel erg gezellig. Maar eerst richten we ons op dit kereltje." Karlijn zei op haar beurt over haar kindje met boer Jouke: "Hij huilt nooit, hij moppert een klein beetje als hij honger heeft. Maar verder is hij heel tevreden. Het is echt een schat. Zo wil ik er nog wel tien!"
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days