TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En we weten zelfs precies wanneer.
Bij het horen of zien van 'Down the Road' zullen veel Nederlanders in eerste instantie aan Gordon denken. Hij presenteerde het programma in 2022 en 2023 voor SBS6. Maar met het ten einde komen van zijn contract bij Talpa en de steeds luider wordende kritiek, lijkt het ons zeer onwaarschijnlijk dat er hier nog een vervolg op komt.
Toch hoeven fans het programma niet helemaal te missen. Vanaf 6 februari is het zesde seizoen van de originele Vlaamse variant te zien bij BNNVARA op NPO3. In deze nieuwste reeks verwelkomen presentator Dieter Coppens en begeleider Saar Pelgrims weer zes jongvolwassenen met het syndroom van Down voor de reis van hun leven. Ze vertrekken dit keer naar Canada, waar de groep onder meer gaat skydiven, paardrijden, bizons voeren en ook staat er een berenjacht op de planning. Uiteraard zullen er onderweg weer de nodige bijzondere gesprekken ontstaan.
Benieuwd? Down the Road is vanaf 6 februari iedere dinsdag vanaf 20:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO3
Partnerbijdrage
Vanaf vanavond barst er een culinaire strijd los in het nieuwe programma Kom Je Bij Me Eten? - VIPS. In deze Nederlandse versie van de internationale hit Come Dine With Me nemen elke week vijf Bekende Nederlanders het tegen elkaar op.
Tina Nijkamp blikt vooruit op het nieuwe tv-seizoen: 'De Bondgenoten heeft bewezen van waarde te zijn'
09:08Video: welke artiesten hebben een liedje ingestuurd voor het Eurovisie Songfestival 2026?
09:01Liveblog start nieuwe tv-seizoen: van Eva tot De Slimste Mens tot GTST, wij houden je op de hoogte
08:00De TV van gisteren: RTL Tonight en Expeditie Robinson van start, dit vonden jullie
07:53Terugkijken: Astrid Holleeder in tranen bij RTL Tonight