TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
We zijn stiekem nu al nieuwsgierig of er daadwerkelijk koppels uit zijn gekomen.
In het datingprogramma I Kissed a Girl draait alles om liefde op het eerste gezicht - of beter gezegd: liefde bij de eerste zoen. Tien queer vrouwen werden aan het begin van dit avontuur aan elkaar gekoppeld en maakten op wel heel bijzondere wijze kennis: niet met een handdruk, maar met een zoen. Spannend? Zeker. Maar het had zomaar het begin van iets moois kunnen zijn.
Toch is het daar niet bij gebleven. In de afleveringen die nu op Videoland staan, leren de vrouwen elkaar steeds beter kennen, terwijl er ook regelmatig nieuwe singles hun intrek nemen in de luxe villa. Tijdens de inmiddels vaker voorbijgekomen Kiss Off moeten ze steeds kiezen: wie krijgt hun laatste kus en met wie vormen ze vanaf dat moment een koppel? Wie alleen overblijft, moet het liefdesavontuur helaas verlaten.
Nu willen we niet al teveel verklappen, maar laten we zeggen dat de vonken inmiddels flink zijn overgeslagen bij diverse stellen in de villa, zoals bij Ibi en Laura, Bo en Flavie en Zaya en Raf.
De grote vraag is alleen: hoe staat het er nu voor, ná de opnames? Op dat antwoord moeten we nog even wachten, want de allerlaatste aflevering van I Kissed a Girl is pas op donderdag 8 mei te zien op Videoland.
De eerste zes afleveringen van I Kissed a Girl zie je nu echter wel al bij Videoland.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'