TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Mede dankzij een bejubelde naaktshoot won Babette van Veen de tweede aflevering van de zomereditie van Het perfecte plaatje. De jury beloonde haar creatieve blik zelfs met een 8.8.
Alle reden voor Babette om de kiekjes vol trots met haar volgers op Instagram te delen. Van Veen had een bijzonder artistiek portret van een naakte vrouw geschoten dat volgens de censuur software niet door de beugel kon. Ontblote vrouwentepels blijken niet toegestaan en laten die nou juist pontificaal doch smaakvol in beeld zijn gebracht. Even zat ze met de handen in het haar, maar de fotografe kreeg hulp uit onverwachte hoek.
Haar medekandidaat Thomas Berge wist binnen een paar minuten al wat het probleem was en hoe hij de foto moest aanpassen. Door simpelweg twee sterretjes op strategische plekken te plaatsen kon het winnende beeld van Babette toch met haar lyrische volgens gedeeld worden.
Het perfecte plaatje is iedere woensdag te zien om 20:30 uur bij RTL 4.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha