TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Mede dankzij een bejubelde naaktshoot won Babette van Veen de tweede aflevering van de zomereditie van Het perfecte plaatje. De jury beloonde haar creatieve blik zelfs met een 8.8.
Alle reden voor Babette om de kiekjes vol trots met haar volgers op Instagram te delen. Van Veen had een bijzonder artistiek portret van een naakte vrouw geschoten dat volgens de censuur software niet door de beugel kon. Ontblote vrouwentepels blijken niet toegestaan en laten die nou juist pontificaal doch smaakvol in beeld zijn gebracht. Even zat ze met de handen in het haar, maar de fotografe kreeg hulp uit onverwachte hoek.
Haar medekandidaat Thomas Berge wist binnen een paar minuten al wat het probleem was en hoe hij de foto moest aanpassen. Door simpelweg twee sterretjes op strategische plekken te plaatsen kon het winnende beeld van Babette toch met haar lyrische volgens gedeeld worden.
Het perfecte plaatje is iedere woensdag te zien om 20:30 uur bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'