TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Mede dankzij een bejubelde naaktshoot won Babette van Veen de tweede aflevering van de zomereditie van Het perfecte plaatje. De jury beloonde haar creatieve blik zelfs met een 8.8.
Alle reden voor Babette om de kiekjes vol trots met haar volgers op Instagram te delen. Van Veen had een bijzonder artistiek portret van een naakte vrouw geschoten dat volgens de censuur software niet door de beugel kon. Ontblote vrouwentepels blijken niet toegestaan en laten die nou juist pontificaal doch smaakvol in beeld zijn gebracht. Even zat ze met de handen in het haar, maar de fotografe kreeg hulp uit onverwachte hoek.
Haar medekandidaat Thomas Berge wist binnen een paar minuten al wat het probleem was en hoe hij de foto moest aanpassen. Door simpelweg twee sterretjes op strategische plekken te plaatsen kon het winnende beeld van Babette toch met haar lyrische volgens gedeeld worden.
Het perfecte plaatje is iedere woensdag te zien om 20:30 uur bij RTL 4.
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)