TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Big Brother 2025 zit er al weer eventjes op. Jordy de Maar werd de winnaar van 55.500 euro. Hij nam het met zijn zelfbenoemde 'kartel' op tegen 'Team Jaxel' bestaande uit Jane en Axel. Eerstgenoemde blikt nu terug op haar bewogen avontuur.
Dit doet ze in een vraag- en antwoordsessie op Instagram.
Jane kreeg door de fans van het 'kartel' heel wat negatieve reacties over zich heen, omdat de deelnemers het spel hard tegen hard speelden. Gelukkig heeft Jane daar weinig moeite mee.
"Ik ben al enige tijd actief op social media en heb in die tijd geleerd goed om te gaan met meningen van anderen. Negatieve reacties raken me niet snel meer. Ik weet wie ik ben en waar ik voor sta en dat is voor mij het belangrijkst."
De deelname van Jane was niet alleen door haar harde speltactiek veelbesproken. Tijdens haar verblijf in het huis besloot haar vriend - dj en producer Jorda - namelijk om de relatie te beëindigen zonder dat zij hier weet van had.
"Naar omstandigheden gaat het oké. Ik ben misschien gebroken, maar ik ben ook sterk. Ik heb pure mensen om mij heen waar ik meer dan dankbaar voor ben en waar ik kracht uit haal."
Ze kan aan deze kring van 'pure mensen' ook haar nieuwe vriendschap met mededeelnemer Axel toevoegen.
"Als ik aan Big Brother denk, denk ik gelijk aan Axel. We hebben samen iets moois neergezet waar we trots op mogen zijn!"
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug