TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Jouke en Karlijn leerden elkaar kennen tijdens het twaalfde seizoen van Boer Zoekt Vrouw. Ze zijn nog steeds dol op elkaar, maar er zijn ook twijfels over hun toekomstplannen.
Dat vertelt een openhartige Karlijn aan Yvon Jaspers in Onze Boerderij in Europa.
Jouke ziet het namelijk wel zitten om te verhuizen naar Frankrijk, omdat boeren daar met gunstigere voorwaarden te maken hebben. Karlijn weet alleen niet of dat avontuur wel voor haar is weggelegd. "Stel je voor dat hij morgen naar Frankrijk wil. Dan moet ik daar toch even over nadenken." Ze heeft alle begrip voor zijn droom, maar vindt het idee zelf nogal 'spannend'.
Gelukkig pakt Jouke niet zomaar zijn biezen om te emigreren naar het buitenland. "We doen alles in samenspraak tegenwoordig", aldus de boer.
Onze Boerderij in Europa is elke zondag om 21:25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij