TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Jouke en Karlijn leerden elkaar kennen tijdens het twaalfde seizoen van Boer Zoekt Vrouw. Ze zijn nog steeds dol op elkaar, maar er zijn ook twijfels over hun toekomstplannen.
Dat vertelt een openhartige Karlijn aan Yvon Jaspers in Onze Boerderij in Europa.
Jouke ziet het namelijk wel zitten om te verhuizen naar Frankrijk, omdat boeren daar met gunstigere voorwaarden te maken hebben. Karlijn weet alleen niet of dat avontuur wel voor haar is weggelegd. "Stel je voor dat hij morgen naar Frankrijk wil. Dan moet ik daar toch even over nadenken." Ze heeft alle begrip voor zijn droom, maar vindt het idee zelf nogal 'spannend'.
Gelukkig pakt Jouke niet zomaar zijn biezen om te emigreren naar het buitenland. "We doen alles in samenspraak tegenwoordig", aldus de boer.
Onze Boerderij in Europa is elke zondag om 21:25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)