TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het huidige seizoen van Married at First Sight, waarvan de makers beloofden dat het heel heftig zou maar wat toch een beetje als een nachtkaars uitdooft, loopt op zijn einde. De grote vraag is nu natuurlijk: krijgt het trouwprogramma wederom een vervolg? Presentator Carlo Boszhard geeft antwoord.
Wat in ieder geval heftig was in dit seizoen van MAFS: Sandra die weigerde om met Rob te trouwen. Dat maakte veel los bij de kijker.
Het slagingspercentage van wie uiteindelijk getrouwd blijft ligt niet zo hoog bij Married at First Sight en dat komt het programma nogal eens op kritiek te staan. Heeft dat feit eigenlijk invloed op het voortbestaan van MAFS? Carlo Boszhard bij Shownieuws: 'Het is belangrijk dat dat percentage steeds hoger wordt.'
SPOILER: zijn Linda en Cindy nog getrouwd?
Denkt hij dat er nog een nieuw seizoen aankomt hierna? 'We wachten de laatste aflevering nog even af. En het is ook niet aan mij natuurlijk.'
Bekijk het gesprek hieronder:
Married at First Sight is iedere dinsdag, woensdag en donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4. Bij Videoland kijk je drie afleveringen vooruit.
Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw
10:30Filemon Wesselink werkt aan nieuw tv-programma
09:02Kijkers van B&B Vol Liefde stellen mening over Timothy bij