TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Bonje in Albanië tijdens de huwelijksreis van Femke en Olof: de bruidegom vertelde in geuren en kleuren wie hij allemaal krijgen kon, waaronder Eveline Stallaart.
Femke hoorde met groeiende woede en verdriet aan dat hij tijdens de selectiegesprekken voelde dat Eveline Stallaart hem zag zitten. Zelf had hij ook wel oog voor Femkes blonde vriendin Wendy en hij was zelfs niet te beroerd op zijn telefoon andere vrouwen te tonen die met hem een beschuitje willen eten.
Femke barstte in tranen uit en liet hem direct weten hier niet gediend van te zijn. Maar bij RTL Boulevard laat Eveline Stallaart weten dat het misschien allemaal veel minder dramatisch is dan het lijkt.
Volgens Stallaart, die in het midden liet of ze Olof daadwerkelijk een leuke man vindt, zit er een reden achter zijn gedrag: "Het was voor mij al snel heel duidelijk wat het onderliggende ding is. Als mensen een beetje pochen over dat ze andere mensen kunnen krijgen, dan willen ze eigenlijk heel hard zeggen ’zie mij, ik ben de moeite waard’.”
Wat haar betreft heeft het huwelijk tussen Olof en Femke dan ook zeker nog kansen: "Er wordt tegenwoordig heel veel en heel snel over red flags gesproken. Maar laat dat een signaal zijn waardoor je met elkaar in gesprek gaat... Of dit te lijmen valt, gaan we natuurlijk zien.”
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans