TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De makers van Steenrijk, Straatarm zijn bezig met een nieuw seizoen en dus op zoek naar kandidaten. Ze hebben een wel heel opmerkelijk persoon gevraagd om deel te nemen.
Namelijk mondkapjesprofiteur Sywert van Lienden.
Onlangs onthulde Sywert in Het Financieele Dagblad dat hij tegenwoordig van 15 euro per week moet leven, omdat er door de meerdere rechtszaken beslag ligt op zijn rekeningen. "Wij wonen in een doorsnee huis en hebben twee kleine kinderen. We kunnen amper rondkomen."
Daarop dachten de makers van Steenrijk, Straatarm dat hij een prima kandidaat zou zijn voor het nieuwe seizoen. "Krijg je dat weer", schrijft Swyert op X met een screenshot van de mail die hij kreeg van de productiemaatschappij.
Krijg je dat weer pic.twitter.com/QEz0w0QQSp — Sywert van Lienden (@Sywert) April 15, 2024
De ondernemer verdiende met zijn kompanen miljoenen aan een deal over mondkapjes die zij sloten met het ministerie van Volksgezondheid tijdens de coronapandemie. Zij brachten dit geld via een constructie onder in hun eigen bv en niet in een stichting die gratis zou willen helpen bij het bestrijden van de pandemie, zoals zij altijd beweerden.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle