TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De makers van Steenrijk, Straatarm zijn bezig met een nieuw seizoen en dus op zoek naar kandidaten. Ze hebben een wel heel opmerkelijk persoon gevraagd om deel te nemen.
Namelijk mondkapjesprofiteur Sywert van Lienden.
Onlangs onthulde Sywert in Het Financieele Dagblad dat hij tegenwoordig van 15 euro per week moet leven, omdat er door de meerdere rechtszaken beslag ligt op zijn rekeningen. "Wij wonen in een doorsnee huis en hebben twee kleine kinderen. We kunnen amper rondkomen."
Daarop dachten de makers van Steenrijk, Straatarm dat hij een prima kandidaat zou zijn voor het nieuwe seizoen. "Krijg je dat weer", schrijft Swyert op X met een screenshot van de mail die hij kreeg van de productiemaatschappij.
Krijg je dat weer pic.twitter.com/QEz0w0QQSp — Sywert van Lienden (@Sywert) April 15, 2024
De ondernemer verdiende met zijn kompanen miljoenen aan een deal over mondkapjes die zij sloten met het ministerie van Volksgezondheid tijdens de coronapandemie. Zij brachten dit geld via een constructie onder in hun eigen bv en niet in een stichting die gratis zou willen helpen bij het bestrijden van de pandemie, zoals zij altijd beweerden.
Partnerbijdrage
Ongeneeslijk zieke Jade Kops (19) kondigt volgende fase aan: ‘Heftige dag’
10:21GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'