TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De makers van Steenrijk, Straatarm zijn bezig met een nieuw seizoen en dus op zoek naar kandidaten. Ze hebben een wel heel opmerkelijk persoon gevraagd om deel te nemen.
Namelijk mondkapjesprofiteur Sywert van Lienden.
Onlangs onthulde Sywert in Het Financieele Dagblad dat hij tegenwoordig van 15 euro per week moet leven, omdat er door de meerdere rechtszaken beslag ligt op zijn rekeningen. "Wij wonen in een doorsnee huis en hebben twee kleine kinderen. We kunnen amper rondkomen."
Daarop dachten de makers van Steenrijk, Straatarm dat hij een prima kandidaat zou zijn voor het nieuwe seizoen. "Krijg je dat weer", schrijft Swyert op X met een screenshot van de mail die hij kreeg van de productiemaatschappij.
Krijg je dat weer pic.twitter.com/QEz0w0QQSp — Sywert van Lienden (@Sywert) April 15, 2024
De ondernemer verdiende met zijn kompanen miljoenen aan een deal over mondkapjes die zij sloten met het ministerie van Volksgezondheid tijdens de coronapandemie. Zij brachten dit geld via een constructie onder in hun eigen bv en niet in een stichting die gratis zou willen helpen bij het bestrijden van de pandemie, zoals zij altijd beweerden.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer