TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dit maakte BNNVARA zojuist bekend in een persbericht. Waarom hij stopt, is onbekend.
Toch houdt Maurice Lede er niet zomaar mee op. De presentator gaat in het nieuwe seizoen van 3 op Reis Specials eerst nog de grootste fysieke uitdaging van zijn leven aan. Hij reist af naar een van de hoogste toppen van Europa: de Mont Blanc. Hier hoopt hij te ontdekken of deze bergexpeditie zo goed, veilig én duurzaam te doen is voor de onervaren klimmers.
Ook zijn collega's Dzifa Kusenuh, Chris Zegers en Nienke de la Rive Box staan dit nieuwe seizoen niet met lege handen. Zo laat Chris zien hoe je als schaatsliefhebber in Zweden elke winter los kunt gaan op natuurijs, gaat Dzifa het avontuur aan op de fiets door in de wereld van bikepacking te duiken en bezoekt Nienke indrukwekkende historische gebouwen die eerst leegstonden, maar nu een verrassende nieuwe bestemming hebben gekregen.
De 3 op Reis Specials zijn vanaf 3 april wekelijks om 19:45 uur te zien op NPO3.
Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight