TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En wat blijkt, Mitchel is niet alleen gelukkig wanneer het sneeuwt, hij wordt blij van veel meer zaken. Of het nu om troep opruimen, straten schoonmaken of sneeuwschuiven gaat. Als het maar in het -in zijn ogen- wonderschone Rotterdam is. In Mitchel aan de Maas worden hij en zijn collega's van Stadsbeheer gevolgd terwijl ze hun werk doen en zien we hoe hij zich voorbereidt op evenementen als Feyenoord – Ajax, de marathon van Rotterdam en het bezoek van de koninklijke familie op Koningsdag 2023.
Zo ziet het enthousiasme van Mitchel eruit:
Kaboeeem onze shift heeft de eer om de 1e vlokken weer te trotseren.
Het blijft geweldig om te doen, hatsikideee! #strooien #sneeuw #gladheid #koud #positiviteit #werkplezier #Rotterdam #January pic.twitter.com/yRzeGZuCj8 — Mitchel Viljeer (@mitchiej123) January 19, 2023
In aflevering 1 bereidt Mitchel zich voor op Zomercarnaval Rotterdam, midden in het centrum. Direct staat hij voor een enorme uitdaging: het opruimen van de honderdduizenden kokosnoten die straks door de straten rollen. Mitchel is in goede handen want zijn serie wordt geregisseerd door Timon Moll, die ook verantwoordelijk is voor de superhit Chateau Meiland.
Mitchel aan de Maas is vanaf 11 april iedere dinsdag om 20.30 uur te zien op SBS6.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde weer grote winnaar op primetime
19:58Dit zijn volgens Johan Derksen de ideale opvolgers van Albert Verlinde bij Vandaag Inside
18:47Zo kijk je live naar de 107e editie van de Nijmeegse Vierdaagse
15:13Albert Verlinde stopt bij Vandaag Inside
14:44Vaste experts nieuwe talkshow RTL Tonight bekend: o.a. Albert Verlinde en Saskia Belleman