TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat valt te lezen op de website van KRO-NCRV.
Het kwam niet geheel onverwacht want ook hun kindje Melle kwam vier weken eerder. "Dus we hebben daar wel wat ervaring mee. Maar toen midden in de nacht mijn vliezen braken, was het toch weer even spannend. Siem en Melle hebben we naar onze buren gebracht en daarna zijn wij snel doorgereden naar het ziekenhuis."
Eenmaal in het ziekenhuis ging alles heel snel vertelt ze. "Jinte had ook nog vijf keer de navelstreng om haar nek, maar gelukkig is dat nooit levensbedreigend geweest. Ze drinkt goed, groeit goed, en ook met mij gaat het steeds beter." Omdat Jinte zo snel kwam, hadden de boer en zijn vrouw nog geen naam. Ze besloten in het ziekenhuis. "Het was zo lastig, want je wil wel dat de naam ook in het Deens goed is uit te spreken. Suus vonden we bijvoorbeeld ook heel leuk, maar dat spreek je hier meer uit als Soes. Uiteindelijk hebben we voor de naam Jinte gekozen. Een Friese naam net als Siem en Melle."
Aankomende zondag 22 september is om 20:30 uur de voorstelronde van het nieuwe seizoen te zien op NPO1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten