TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat vertelde hij aan RTL Boulevard.
In de laatste aflevering waarin Janneke en Johan tekenden voor het huis en met de drie oudste dochters het huis bezochten, zagen we al dat het een groot stuk land heeft. De aflevering ervoor werd al duidelijk dat hier een hoop olijfbomen stonden.
"Het emotionele is belangrijker voor ons dan het materialistische”, aldus Johan. Maar met negen kinderen moet er toch ook wat geld binnengehaald worden. "We hebben een nieuwe uitdaging. We hebben van onze olijfbomen nu alles laten bottelen en daar gaan we dus olijfolie van maken! Dat wordt een heel ding", aldus een glunderende Johan. "Die olijfolie gaat overal op. Tosti's: het maakt me niet uit!"
Een kort bezoekje aan Nederland was prima, maar permanent komt de familie voorlopig niet terug. "In Nederland was een weekje ook fijn, maar ik was blij dat ik hier weer was! Het is hier 24 graden."
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol